• Ви знаходитесь тут:

Тут майструють,
Тут будують.
Лисові хвоста малюють,
З пластиліну ліплять вовка.
Швидко шиють нитка й голка,
А тому батьки і мами,
І сестрички із братами,
І бабусі, й дідусі –
Дитсадочок люблять всі

Дошкільний навчальний заклад №668 знаходиться в м. Києві за адресою: проспект Володимира Івасюка, 35 А.

Пріорітетними завданнями дошкільного навчального закладу є:

- забезпечення доступності та якості дошкільної освіти відповідно до чинного Законодавства про дошкільну освіту, вимог Базового компоненту дошкільної освіти, згідно освітньої програми для дітей віком від 2 до 7 років «Дитина»;

- створення сприятливих умов для особистністного розвитку дітей;

- модернізація змісту освіти, оновлення його відповідно до вимог часу;

- зміцнення фізичного і психічного здоров'я дітей;

- соціалізація дитини і підготовка її до дорослого життя.

В садочку ведеться гурткова робота з розвитку творчої уяви з дітьми старшого віку . Гурток "Малювець", керівник гуртка Руденко Світлана Володимирівна. Також вихованці закладу відвідують гурток англійської мови. Керівник гуртка Пархоменко Світлана Анатоліївна.
Для гармонійного розвитку дітей і роботи з батьками у садочку створені необхідні умови: обладнані такі приміщення - спортивна зала, музичний зал, медичний кабінет, кабінет практичного психолога, патріотична кімната, логопедичний пункт, зібрана дитяча і методична література, конспекти занять, методичні рекомендації на допомогу вихователям з організації всебічної роботи з дітьми та батьками.
Додаткові освітні послуги не надаються.

/Files/images/dodatkov_foto/140bad433211ba9c0cf9307670b55df2.png