• Ви знаходитесь тут:

«Якщо хочеш пізнати націю – вивчай її свята»

2018-10-19

/Files/images/novini/1 (1).jpg

«Якщо хочеш пізнати націю – вивчай її свята», говорить народне повчання.

Під таким гаслом в закладі дошкільної освіти № 668 відбулось перше засідання школи передової педагогічної майстерності для вихователів ЗДО «Етнопедагогіка в сучасному дитячому садку».

14 жовтня відзначається свято Покрови Пресвятої Богородиці. Це одне з найбільш шанованих свят на Україні.

Дотримуючись традицій нашого народу, в дитячому садку відбулося свято «Козацькому роду нема переводу». Святковий, піднесений настрій створили вихованці закладу. Дошкільнята із захопленням та ентузіазмом читали вірші, співали пісні, виконували українські, козацькі та жартівливі танці. Під час дійства відбулась посвята: хлопчиків групи у козачата, а дівчаток – у берегині роду козацького. Саме через проведення таких свят у дітей формуються морально-патріотичні цінності, любов, повага, шана та українська гідність.

Минуло свято, але ми впевненні, що ті зерна знань та любові до своєї Батьківщини, гордості за свій народ, закладені нами, обов’язково зростуть, і наші вихованці стануть справжніми громадянами великої держави.

Світ у сяйві, не впізнати саду і городу,
То Покрова – світле свято нашого народу.
То Покрова - захисниця людей православних,
То Богиня - помічниця запоріжців славних