• Ви знаходитесь тут:

• Рекомендації для батьків під час дистанційного навчання

Відповідно до статей 28, 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської держаної адміністрації) від 11.03.2020 № 9 та Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Оболонської районної державної адміністрації в місті Києві від 11.03.2020 № 2, зважаючи на актуальність загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні.

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID -19) було призупинено освітній процес у закладі дошкільної освіти №668. ЗДО перейшов на дистанційну форму роботи.

Інформаційне відео на користувальницькому відеохостингу, з метою убезпечити дітей на карантині.

На сайті МОН надано інформацію для батьків «Яку діяльність запропонувати дошкільнику під час карантину»

(Файл PDF "Яку діяльність запропонувати дошкільнику під час карантину"прикріплено нижче).

МОН wym-1590150165735 також попіклувались про те, як розповісти дитині про коронавірус.

(Файл PDF "Як говорити про коронавірус-19 із маленькими дітьми"прикріплено нижче).

Також батькам надані рекомендації wym-1590148869056 для занять із дітьми дошкільного віку від ЮНІСЕФ Україна.

Файл PDF "Релаксація для дітей удома, щоб зменшити стрес і тривожність"прикріплено нижче.